Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Su taşından yüzük yapımı

Su taşından yüzük yapımı

Su taşından çok güzel aksesuar yapımı ve örneklerine devam ediyoruz. Şimdi ise sırada çok beğeneceğiniz bir yüzük yapımı ve örneği var.

Su taşından çok şık yüzük yapımı 1 Su taşından çok şık yüzük yapımı 2 Su taşından çok şık yüzük yapımı 3 Su taşından çok şık yüzük yapımı 4 Su taşından çok şık yüzük yapımı 5 Su taşından çok şık yüzük yapımı 6 Su taşından çok şık yüzük yapımı 7 Su taşından çok şık yüzük yapımı

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest1Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Diy: Kolay Babet SüslemeDiy: Kolay Babet Süsleme Bu yazımızda evde kolay yapabileceğiniz babet süsleme modellerine bakacağız. Evde canınız sıkılıyorsa böyle güzel bir el yapımı yapabilirsiniz.
  • Meyve kabuklarından dekorMeyve kabuklarından dekor Meyve kabukları ile sizde evinize çok güzel dekorlar yapabilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan fotoğrafları takip etmek kafi olacaktır.
  • Makarnadan küpe yapımıMakarnadan küpe yapımı Makarnadan neler yapılır diye öylesine nette gezerken karşıma çok farklı bir küpe yapımı örneği ve resimleri çıktı. Bunları facebook'ta bir el işi grubunda paylaşmışlar.
  • Ayakkabı bağcığından bileklikAyakkabı bağcığından bileklik Eskiyen ayakkabınızın bağıcıkları ile bileklikler yapabilirsiniz ve çeşitli aksesuar ve materyaller ile kendi aksesuar modanızı yaratabilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica