Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Su taşından yüzük yapımı

Su taşından yüzük yapımı

Su taşından çok güzel aksesuar yapımı ve örneklerine devam ediyoruz. Şimdi ise sırada çok beğeneceğiniz bir yüzük yapımı ve örneği var.

Su taşından çok şık yüzük yapımı 1 Su taşından çok şık yüzük yapımı 2 Su taşından çok şık yüzük yapımı 3 Su taşından çok şık yüzük yapımı 4 Su taşından çok şık yüzük yapımı 5 Su taşından çok şık yüzük yapımı 6 Su taşından çok şık yüzük yapımı 7 Su taşından çok şık yüzük yapımı

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
1Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Meyve kabuklarından dekorMeyve kabuklarından dekor Meyve kabukları ile sizde evinize çok güzel dekorlar yapabilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan fotoğrafları takip etmek kafi olacaktır.
  • Diy: Kolay Babet SüslemeDiy: Kolay Babet Süsleme Bu yazımızda evde kolay yapabileceğiniz babet süsleme modellerine bakacağız. Evde canınız sıkılıyorsa böyle güzel bir el yapımı yapabilirsiniz.
  • Makarnadan küpe yapımıMakarnadan küpe yapımı Makarnadan neler yapılır diye öylesine nette gezerken karşıma çok farklı bir küpe yapımı örneği ve resimleri çıktı. Bunları facebook'ta bir el işi grubunda paylaşmışlar.
  • Pet şişeden bileklik nasıl yapılır?Pet şişeden bileklik nasıl yapılır? Pet şişeden neler yapılır adlı konu ve paylaşımlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Şimdi pet şişe ile bileklik asıl yapılır onu inceleyeceğiz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica