Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Su yeşili bayan kazağı modelleri

Su yeşili bayan kazağı modelleri

Su yeşili çok sevdiğimiz bir renktir. Özellikle örgü bayan kazaklarına çok yakışmakta ve insanı farklı ve zarif göstermektedir.

2015 Su Yeşili Bayan Kazağı Modeli

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Kolay lif modeliKolay lif modeli Aslında bütün lifler yapılışı itibari ile kolay olan örgü örnekleridir. Motifli desenli ve iki renkli olduğu zaman gerçekten insanı biraz zorlayabiliyor. Bugün tez zamanda bitirebileceğiniz basit lif örneğini size takdim edeceğiz.
  • Kare dantellerKare danteller Kare dantel modellerinin her geçen gün değişik motiflerini ve çeşitlerini görmek insanı mutlu ediyor. Farklı dantel arayanlar bu örnekleri deneyebilirler.
  • bayan Süveter modelleribayan Süveter modelleri Süveter örmek bir bayan için çok zevkli ve aynı zamanda insanı rahatlatan bir iştir.  Hep aynı modelleri ve çeşitleri yapmak sizi sıkabilir. Artık klasik ve düz süveter modellerine son farklı bir şeyler arayışı içerisinde olan bayanlara yeni ve modern olan süveter modellerini bulduk.  Zevkle örüp icra edebileceğiniz süveterler.  
  • Dantel Modelleri ÇeşitleriDantel Modelleri Çeşitleri Dantel işlerine bulaştığınız zaman ardı arkası kesilmez. o kadar çok model ve çeşit vardır ki insan dantel modellerini görünce yapası geliyor.  İnsan birden fazla dantel örneğini görünce gerçekten çok şaşırıyor Hangi birisini yapacağına karar veremiyor. İşte sizlere sunduğumuz dantel modelleri ve çeşitlerini görünce biraz afallayabilirsiniz : ) Bizden […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica