Buradasınız : Ana Sayfa // Genel // suni deri mobilyaların temizliği

suni deri mobilyaların temizliği

Suni deri olsun hakiki deri olsun fark etmez. Koltuklarınızın temiz ve yeni bir görünüme kavuşmasını istiyorsanız. Size vereceğimiz kısa ve pratik bu bilgi sayesinde ilk günkü gibi parlak ve güzel bir koltuğunuz olacak. Bunun için limon yada portakal kabuğu işinizi görecektir. Bu kabuklar ile deri koltuklarınızı ovun farkı sizlerde göreceksiniz.

Deri koltuk temizliği malzemelerine yada spreye aşırı bakıma gerek kalmadan bu dediğim yöntemi deneyin bakalım.

suni deri mobilyaların temizliği

 

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • yılbaşı hediyesi ne alınıryılbaşı hediyesi ne alınır Yılbaşına çok kısa bir süre kaldığı için bir çok kişiyi şimdiden hediye telaşı sarmış durumda. Peki yeni yıl için sevdiklerimize ne gibi hediyeler almalıyız? Bu konuda zorlananlara Alternatif hediye fikirlerini, önerilerini, seçeneklerini sunmaya çalışacağız. '' Yorum yap'' bölümünü kullanarak sizlerde konumuza yorumlar yazarak görüşlerimizi ve hediye tavsiyelerinizi bizlerle […]
  • yılbaşı süsleri nasıl yapılıryılbaşı süsleri nasıl yapılır Yeni yıl kutlama çalışmaları Tüm illerimizde ve ilçelerimizde devam etmektedir. Resmi kurumlar kendi içlerinde hazırlık yaparken, Biz vatandaşlar ise evde yılbaşı ağacı süsleme konusunda fikir alışverişinde bulunmaktayız. Yılbaşı süsleri yapımında size örneklerle yardımcı olmak istedik ve netten bulmuş olduğumuz en yaratıcı yılbaşı süsleri çalışmalarını bir araya getirdik. İster okul […]
  • Kolay lif modeliKolay lif modeli Aslında bütün lifler yapılışı itibari ile kolay olan örgü örnekleridir. Motifli desenli ve iki renkli olduğu zaman gerçekten insanı biraz zorlayabiliyor. Bugün tez zamanda bitirebileceğiniz basit lif örneğini size takdim edeceğiz.
  • çay lekesi nasıl çıkarçay lekesi nasıl çıkar Halıya yada elbiseye dökülen çay lekesini çıkarmak için bir sürü yöntem bulunmaktadır. Ben size en kolay basit olan yöntemi anlatacağım. Yünlü ve beyaz olan halılarda bu teknik işe yarayabilir denemekte fayda vardır diye düşünüyorum Limon kolonyasını kullanarak halıdaki ve diğer kumaşlardaki  şekerli çay lekesini çıkarabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica