Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Susuz olarak hap yutmak orucu bozar mı?

Susuz olarak hap yutmak orucu bozar mı?

Oruçluyken susuz hap yutmak kişinin orucunu bozar mı? Sorusunu ilaç kullanan arkadaşlarımız merak etmektedirler. Su yada susuz mideye giren her türlü gıda ve ilaç orucu bozar.

susuz hap yutmak orucu bozar mı resimli anlatım

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Burna tuzlu su çekmek orucu bozar mıBurna tuzlu su çekmek orucu bozar mı Buruna sıvı ilaç damlatmak yada tuzlu su çekmek orucu şöyle bozar; Eğer su boğazdan mideye girerde bozar. Gitmez ise bozmaz ve ilaçlarınızı kullanabilirsiniz.
  • Diş tedavisi orucu bozar mı?Diş tedavisi orucu bozar mı? Oruçlu ilen diş tedavisi olmak ve dişini çektirmek isteyenler haliyle morfin alabilmektedir. Bu tarz diş tedavileri orucunuzu bozmaz. Diş tedavisi esnasında ağza verilen su yutulursa orucu bozar.
  • Yüzmek orucu bozar mıYüzmek orucu bozar mı Yüzmek, denize girmek banyo yapmak, yıkanmak ve su ile temas etmek orucu bozar mı soruları en çok cevabı merak edilen sorulardır. Su mideye girmedikten sonra hiç bir şekilde oruç bozulmaz. Bu yüzden denize girebilir, banyo yapabilirsiniz.
  • Denize girmek orucu bozar mı?Denize girmek orucu bozar mı? Oruçlu iken denize girilir mi? Sorusu ziyaretçilerimizden bize gelen en yoğun mesajlar arasında yer aldı. Ağızdan yada burundan mideye su gitmemesi şartıyla yıkanmak, banyo yapmak ve denize girmek orucu bozmaz

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica