Buradasınız : Ana Sayfa // Moda // Taşlı Süslemeli Yırtmaçlı Kalem Etek Yapımı

Taşlı Süslemeli Yırtmaçlı Kalem Etek Yapımı

Arkadaşlar evinizde taşlı ve yırtmaçlı güzel bir kalem etek yapmak istermisiniz. O zaman aşağıda paylaştığımız resme göre evde çok güzel kalem etek tasarlayabilirsiniz.

kalem-etegini-donustur

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Taşlı gelinlik modelleri 2016Taşlı gelinlik modelleri 2016 Farklı ve ışıltılı bir gelinlik istiyorsanız eğer, taşlı yeni 2016 gelinlik modelleri tam size göre. Fiyatları ise oldukça uygun.
  • 2013 gelinlik modası2013 gelinlik modası 2013 gelinlik modasını incelemeye aldığımız zaman her kesime hitap eden birbirinden farklı gelinlikler koleksiyonlarda yerlerini almışlar. taşlı, sade, işlemeli ve abartılı diyebileceğimiz çok değişik daha önce görmediğiniz gelinlikler var. Balık gelinlik modellerinin bu sene kabarık olan modellere göre çok daha fazla ön plana çıkacağı açıkça ortada. Özellikle 2013 gelinlik çeşitleri […]
  • Taşlı prenses gelinlik modelleri 2016Taşlı prenses gelinlik modelleri 2016 Prenses gelinlik modelleri daha çok farklı tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. Taşlı ve şık prenses gelinliklere gelin göz atalım.
  • Taşlı Evlilik YüzükleriTaşlı Evlilik Yüzükleri Bayanların en çok değer verdikleri ve sevdikleri takı yüzükler oluyor. Bizlerde bu yazımızda taşlı evlilik yüzük modellerini galerimize ekledik. Eminim kızlar bu yüzüklere asla hayır diyemeyecekler.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica