Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Tavşanlı örgü patik modeli

Tavşanlı örgü patik modeli

Bu makalemizde çocuklar için bulduğumuz tavşanlu örgü patik modeline bakmaya. Tavşanlı patik örneği şiş ile örülmüştür ve renkli iplerle işlenmiştir.

Şiş ile yapılmış olan bu patik modelini sizlerle evlerinizde örebilirsiniz. Her aşaması şema olarak verilmiştir yaparken hiç zorlanmayacaksınız.

Tavşanlı örgü patik modeli

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  •  Fermuarlı örgü hırka modeli Fermuarlı örgü hırka modeli Ön ve arka kısımlarını kolayca yapabileceğiniz fermuarlı bir örgü hırkayı size takdim etmek istiyorum. arkasından yüz on ilmekle başlanarak on beş sıra kadar Selanik örgüsü ile tamamlayacaksınız.
  •  Bayan örgü kazak modeli Bayan örgü kazak modeli Sevgili hanımlar elimizde çok güzel bir kazak modeli bulunuyor. Kazak modelimiz gerçekten çok güzel ve yapılmaya değer. Örneğimiz düz örgü ile işlenmiştir. Sizler de evinizde şiş ile birbirinden güzel örgü kazak modeli yapabilirsiniz.
  •  Örgüden yapılmış ipod kılıfı Örgüden yapılmış ipod kılıfı Örgüden yapılan İpod Kılıfı modeli çok hoş görünüyor değil mi kızlar. Bence dışardan hazır almak yerine kendiniz evde çok güzel yapabilirsiniz. Kılıfımız tığ işi ile yapılmaktadır.
  • kulaklı örgü bebek bere ve şapka modellerikulaklı örgü bebek bere ve şapka modelleri Kulaklıklı berelerin en çok sevdiğim özelliği çocukların kulaklarını soğuk havalarda korumasıdır. Özellikle doğu ve kar olan bir ilde yaşıyorsanız, Siz değerli anneler çocuklarınızın kulakları yara olmaması ve üşümemesi için bu tarz örgüden yapılan bere ve şapkaları ivedilikle örmelisiniz.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica