Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Tavşanlı peçete katlama tekniği

Tavşanlı peçete katlama tekniği

Peçete katlama sanatında bugüne kadar çok farklı teknikleri ve yöntemleri sizlere elimizden geldiğince aktarmaya çalıştık bu sefer tavşanlı olanını size göstermek istiyorum.

Tavşanlı peçete katlama tekniği 1 Tavşanlı peçete katlama tekniği 2 Tavşanlı peçete katlama tekniği 3 Tavşanlı peçete katlama tekniği 4 Tavşanlı peçete katlama tekniği 5 Tavşanlı peçete katlama tekniği 6 Tavşanlı peçete katlama tekniği 7 Tavşanlı peçete katlama tekniği 8 Tavşanlı peçete katlama tekniği 9 Tavşanlı peçete katlama tekniği 10 Tavşanlı peçete katlama tekniği 11 Tavşanlı peçete katlama tekniği 12 Tavşanlı peçete katlama tekniği 13 Tavşanlı peçete katlama tekniği

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Kalın korse kemer Nasıl yapılır gelin bakalımKalın korse kemer Nasıl yapılır gelin bakalım Kalın korse kemer yapmak ve kilolarını az göstermek isteyenler için kendi evinde yapabileceği  şık ve işlevsel bir kemer modeli.
  • Peçeteden gül yapımıPeçeteden gül yapımı Peçeteden çok güzel katlama sanatları yapılırken aynı zamanda farklı güller yapılabiliyor. Bunlar sayesinde çok harika ve şık sofralar hazırlayabilirsiniz.
  •  Yıldız Motifli Bayan Şal ve Yapılışı Yıldız Motifli Bayan Şal ve Yapılışı Yıldız motifli farklı bayan şal yapmak ve boş zamanlarında örmek isteyen hanımların çok beğeneceği bir model
  • Makarnadan küpe yapımıMakarnadan küpe yapımı Makarnadan neler yapılır diye öylesine nette gezerken karşıma çok farklı bir küpe yapımı örneği ve resimleri çıktı. Bunları facebook'ta bir el işi grubunda paylaşmışlar.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica