Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Tek renkli örgü banyo lif örnekleri

Tek renkli örgü banyo lif örnekleri

Banyoları süsleyen tek ve sade renkleri ile işinizi fazlası ile görecek lif örnekleri ve model çeşitleri yeni resimleri ile karşınızda.

En Güzel Tek Renk Banyo Lif Örnekleri 1

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Örgü balık lif örneğiÖrgü balık lif örneği Hayvan lif modelleri günümüzde en çok revaçta olan örnekler arasında yer alır. Buradaki model yine çok özel ve el emeği ile örülmüş balık lif örneğidir. Yapan arkadaşımızın ellerine sağlık
  • Yeni lif modelleriYeni lif modelleri Yeni model lif örneklerini daha önce hiçbir yerde görmediniz. Nadide güzide ve el emeği ile örülen göz nuru yenli lif örneklerini çok seveceksiniz. İlk paylaşmış olduğum model gerçekten çok değişik bir örgü lif örneğidir. Gerçi paylaşmış olduklarımın her biri birbirinden farklı ve güzel görünüyor bence.. Değil mi?
  • Çeyizlik lif örnekleriÇeyizlik lif örnekleri Lifler çok farklı şekillerde örülebilmektedir. Tığ ve şişle hamarat hanımlarımız harikulade dikkat çeken lif örnekleri tasarlamaktadırlar. İşte bu modeller tamda bahsettiğimiz gibi çok güzel ve çeyizlik.
  • Uzun lif modelleri örnekleriUzun lif modelleri örnekleri Lif örneklerinde görünüm ve model çok önemlidir. Hanımlarımız banyo keselerini şiş ve tığ ile işlerken güzel olmasına özen gösteriyorlar. Bunun dışında lif banyo keselerinin kullanışlı olması ayrı bir öneme sahiptir. Banyo yaparken sırt ve bel kısmını keseleyemeyiz. Ya annemizden yada hanımımızdan yardım alırız. Bu muzdarip durumdan kurtulmak için uzun örgü lifleri kullanın ve kendi […]

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica