Buradasınız : Ana Sayfa // Teknoloji // telefonda engellendiğimi nasıl anlarım görebilirim?

telefonda engellendiğimi nasıl anlarım görebilirim?

Akıllı telefonlar günümüzde farklı özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Artık istemediğiniz ve sizi rahatsız eden kişileri telefonunuzun ayarlar bölümünden numara engelleme bölümüne girerek onu engelleyebilirsiniz. Peki karşı taraf telefonda bizi engellemiş mi? Engellendiğimi nasıl görebilirim, öğrenebilirim anlarım?

Bunun için size bir ipucu vereceğim. Eğer kendi telefon numaranızdan aradığınız kişiye ulaşamıyorsanız, başka bir numara ile arayın. Eğer çalıyorsa, demek ki sizin numaranızı engellemiş demektir.

telefonda engellendiğimi nasıl görebilirim 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • sony xperia z3 mü samsung galaxy s5 misony xperia z3 mü samsung galaxy s5 mi sony xperia z3 özellik olarak s5'ten çok daha iyi bir telefondur fakat samsung kullanım açısından ve sorun yaşatmamasından dolayı her zaman gönül rahatlığı ile tercih edilebilecek bir markadır. Seçim sizin.
  • asus zenfone 5 ile görüntülü konuşma nasıl yapılır?asus zenfone 5 ile görüntülü konuşma nasıl yapılır? asus zenfone 5, özellikleri ve fiyatı ile ön plana çıkan bir telefondur. Görüntülü konuşmayı Android marketlerden indireceğiniz Tango, skype ve facebook gibi uygulamalarla gerçekleştirebilirsiniz. Bunlar arasında size önereceğim TANGO uygulamasıdır. Ücretsiz ve kullanışlıdır.
  • nokia asha 501 özellikleri ve fiyatlarınokia asha 501 özellikleri ve fiyatları Dokunmatik olmasının yanı sıra mp3 ve radyo özelliğinin olması ve işletim sistemli olarak bizlere sunulması büyük bir avantaj. Akıllı telefonlara fazla para vermenize gerek yok bu telefon size yeter. 3'' lik büyük ekranı ile göz doldurmaktadır. Fiyatları: Novabazar'da 328 TL Büro teknik:  329 TL İstanbul bilişimde 328 TL
  • ttec plus bt535 makaron bluetooth kulaklıkttec plus bt535 makaron bluetooth kulaklık İki telefon ile aynı anda görüşme olanağının yanı sıra toplamda yedi adet cihaz ile eşleşme yapılabilmektedir. ttec plus bt535 kablolu bluetooth kulaklık siyah makaron çift telefon desteği verdiği için çok rağbet görmektedir. Akıllı tuş sayesinde  arama sonlandırma, cevap verme ve eşleştirme yapabilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica