Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Tepsi örtüsü örnekleri 2015

Tepsi örtüsü örnekleri 2015

Tepsi örtüsü dantel örnekleri çeyizlerin her zaman aranılan parçalarındandır. Örmesi keyifli ve kolaydır diye tahmin ediyorum.

2015 Tepsi Örtüsü Örneği

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • tel kırma örtü modelleritel kırma örtü modelleri El sanatlarının çıkış tarihleri ve yerleri vardır. Tel kırma ise ilk olarak Bartın'da çıkmıştır.  Burada işlenerek popüler bir sanat haline gelmiştir. Tel kırma ile gördüğünüz üzere çok güzel örtüler ve modelleri yapılabilmektedir.  Tel kırma bir nakış türü olduğundan dolayı çok sevilmektedir.
  • En güzel oya örnekleriEn güzel oya örnekleri Hepsi çok güzel ve birbirinden farklı olan oya örneklerini çeyizleriniz ve eviniz için örebilirsiniz. Ev dekorasyonunda modern objeler ile çok iyi uyum sağlayan oyalar danteller ile kombinlenebildiği gibi aynı zamanda yemeni ve baş örtü kenarlarına uygulanabilmektedir.
  • Buzdolabı dantel örtüsü modelleriBuzdolabı dantel örtüsü modelleri Buzdolabına örülen dantel örtü örnekleri her ne kadar eskisi kadar popüler olmamasına rağmen anadolu bölgelerinde ören bayanlar var.
  • Örgü masa örtüsü çiçekleriÖrgü masa örtüsü çiçekleri Örgüden masalarınız ve örtüleriniz için çok güzel nadide çiçekler yapabilirsiniz. Benim açıkçası çok hoşuma gitti harika görünüyorlar.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica