Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Terlikten torba yapımı

Terlikten torba yapımı

Bu terlik ile çok farklı torbalar yapabilirsiniz. Duvarınızda çok harika bir ambiyans oluşturacak ve yapması son derece kolay fonksiyonel olan bu el emeği ürüne evinizdeki fazlalıkları bile koyabilirsiniz.

Terlikten torba yapımı

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • kazak kolundan eldiven yapalımkazak kolundan eldiven yapalım Eskiyen kazaklarınızın kolları ile son derece bu sezonun modasına uygun el yapımı eldivenler yapabilmeniz mümkündür.
  • El yapımı takılarEl yapımı takılar El emeğinizle kendi moda ve takı aksesuarlarınızı yaratabilirsiniz. El yapımı toklar son dönemlerin trendlerinden birisidir
  • Eski Dergilerle Ahizeli Telefon SüslemeEski Dergilerle Ahizeli Telefon Süsleme Evinizde eski ahizeli telefon varsa onu okumuş olduğunuz eski olan dergileriniz ile süsleyebilirsiniz. Yepyeni ve farklı renkte olan bu telefonu daha çok beğeneceksiniz. İsterseniz böyle değişik bir el yapımı deneyebilirsiniz.
  • El yapımı anahtarlıklarEl yapımı anahtarlıklar enteresan ve bir o kadar sıra dışı olan el emeği ile yapılan bu anahtarlıklara sadece siz değil sevdiklerinizde bayılacak.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica