Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Tığ işi 2015 bebek battaniye modelleri

Tığ işi 2015 bebek battaniye modelleri

Yeni bebek battaniyeleri tığ işiyle kolayca örülmektedir. 2015 bebek battaniyelerini sizlerde boş zamanlarınızda örebilirsiniz.

Tığ işibebek battaniye modelleri 2016

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • 2015 Değişik lif modelleri ve örnekleri2015 Değişik lif modelleri ve örnekleri Günümüzde ev hanımları boş zamanlarını değerlendiriyor ve bu sayede harika örnekler ortaya çıkartıyorlar. Örneğin şu liflerin güzelliği, onların bu işi ne kadar düzgün yaptığının kanıtıdır.
  • 2016 bohça kenarı dantel örnekleri2016 bohça kenarı dantel örnekleri Bohça kenar modelleri ve dantel süslemeleri pek çok ev hanımının boş zamanlarında uğraştığı elişlerinin başında gelmektedir.
  • Lif modelleri ve çok güzel örnekleriLif modelleri ve çok güzel örnekleri Evinizde boş zamanlarınızda stres atmak için örebileceğiniz çok güzel lif örnekleri var. Bu modelleri görünce hemen şişi ve tığı elinize alacak ve işe koyulacaksınız. Birkaç farklı çok güzel lif modellerini sizlere göstermek istedim.
  • kurdele nakışı havluları örnekleri 2013kurdele nakışı havluları örnekleri 2013 Kurdele nakışı havlu kenarlarını tığ işi ile kolayca yapabileceksiniz. Yayınlamış olduğumuz bu modelleri çok beğeneceksiniz. Evinizde boş vakitlerinizde değerlendirebileceğiniz kurdele nakışlarını rahatlıkla yapabilirsiniz. Havlu kenarlarını isteyenler boncuk yardımı ile süsleyip güzel görünümler elde edebilirler  

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica