Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Tığ işi 2015 bebek battaniye modelleri

Tığ işi 2015 bebek battaniye modelleri

Yeni bebek battaniyeleri tığ işiyle kolayca örülmektedir. 2015 bebek battaniyelerini sizlerde boş zamanlarınızda örebilirsiniz.

Tığ işibebek battaniye modelleri 2016

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook1Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 2015 Değişik lif modelleri ve örnekleri2015 Değişik lif modelleri ve örnekleri Günümüzde ev hanımları boş zamanlarını değerlendiriyor ve bu sayede harika örnekler ortaya çıkartıyorlar. Örneğin şu liflerin güzelliği, onların bu işi ne kadar düzgün yaptığının kanıtıdır.
  • 2016 bohça kenarı dantel örnekleri2016 bohça kenarı dantel örnekleri Bohça kenar modelleri ve dantel süslemeleri pek çok ev hanımının boş zamanlarında uğraştığı elişlerinin başında gelmektedir.
  • kurdele nakışı havluları örnekleri 2013kurdele nakışı havluları örnekleri 2013 Kurdele nakışı havlu kenarlarını tığ işi ile kolayca yapabileceksiniz. Yayınlamış olduğumuz bu modelleri çok beğeneceksiniz. Evinizde boş vakitlerinizde değerlendirebileceğiniz kurdele nakışlarını rahatlıkla yapabilirsiniz. Havlu kenarlarını isteyenler boncuk yardımı ile süsleyip güzel görünümler elde edebilirler  
  • dantel yelek modelleridantel yelek modelleri Bayanlara özel dantel yelekleri  El örgüsünde sürekli olarak tığ işi kullanmaktayız. Konu dantel olunca bu şarttır. Yelek modellerini boş vakitlerinizde kolayca yapmanız mümkün.  Örgü ile uğraşan hanımlarımız için yeni yelekleri paylaşmaya devam edeceğiz. Birbirinden harika ve göz nuru olan yelek örnekleri şimdi bu sayfada..  

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica