Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Tığ işi desenleri ve motifleri

Tığ işi desenleri ve motifleri

Sevgili arkadaşlarım tığ işi örneklerinde motifler ve desenler çok önem arz etmektedir. Tığ örgüleri ile uğraşan hanımların ihtiyacı olan ve işlerine yarayacak çok güzel motifler ve desen örnekleri burada.

Tığ İşi Desenler 1

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Tığ işi modelleriTığ işi modelleri Tığ işi modelleri türkçe ve anlatımlı olarak her daim sitemizde güncel modelleri ve görselleri ile yayınlanmaktadır. Battaniye, havlu, pike yorgan, yastık kenarlarında kullanabileceğiniz birbirinden güzel farklı tığ işi örnekleri...
  • Kravat kolye nasıl yapılırKravat kolye nasıl yapılır Kravat kolyenin yapılışı ile ilgili örnek ve resimler aşağıda siz değerli el işi seven arkadaşlarıma detayları ile açıklanmıştır
  • Yeni oya örnekleri 2015Yeni oya örnekleri 2015 Tığ işi oya modellerinin birbirinden güzel 2015 örneklerini nihayet görebildik. İlk önce bu güzel oyaları facebook ve sosyal paylaşım sitelerinde gördük. Daha sonra ise kişisel blog ve forumlarda yayınlanmaya başlandı.
  • Brezilya nakışı ve yapımıBrezilya nakışı ve yapımı Brezilya nakışı O ülkeden getirilen iplerle yapılan bir sanattı ve zamanında herkes bunun Brezilya'ya ait bir el işi olduğunu zannediyordu aslında bizim ülkemizde yapılan ve adını o ip sayesinde almıştır.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica