Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Tığ işi motifler 2016

Tığ işi motifler 2016

Tığ işi en güzel motif modellerini ve örneklerini incelemenizi tavsiye ediyoruz. 2016 yeni motif örneklerine sitemizde yer vermeye devam edeceğiz.

2018 tığ işi motifler

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Civcivli lif modelleri ve örnekleri 2015Civcivli lif modelleri ve örnekleri 2015 Dünyanın en tatlı hayvanlarından birisi civcivlerdir. Bu şirin hayvanları motif olarak sizlerde örgü liflerinize işleyebilirsiniz.
  • tığ işi örgü motif modelleritığ işi örgü motif modelleri tığ işinden örülen motifler bir başka güzel oluyor. örmek isteyen hanımlara birbirinden güzel tığ işi motif örneklerini resimleriyle birlikte sunuyoruz.
  • Örgü bebek şapka modelleriÖrgü bebek şapka modelleri Bebeklerin saçları az olduğundan dolayı biz yetişkinlere göre daha çabuk üşümektedir. Soğukların etkilerinden korumak için bebeklerinize özellikle örgüden yünle yapılan şapka ve berelerden mutlaka örünüz. Yavrucaklarımıza sahip çıkalım ve onların değerini bilelim. Çoğu anneleri görüyorum soğuk havalarda çocuğunun başı açık o şekilde dışarıya çıkarıyor. Bebeklerimiz içi bu kış […]
  • 2015 En güzel motif modelleri2015 En güzel motif modelleri En güzel örgü motif örneklerini sizler için bir araya getirdik. Motif modelleriyle örgülerinize harika tasarımlar kavuşturacaksınız.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica