Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Tığ işi şal modelleri 2015

Tığ işi şal modelleri 2015

Tığ işi ile çok şık ve birbirinden güzel örgü şal örnekleri örebileceksiniz. Modelleri paylaştım ve sizlerin beğeneceğinizi düşünüyorum.

derya baykal tığ işi şal tığ işi şal

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Şal modelleri 2015Şal modelleri 2015 Şal modelleri nasıl yapılır? Eminim çoğunuz biliyor ve bu konuda kendisini geliştirmek istiyordur. Yapılışları konusunda videolu ve anlatımlı açıklamaları sitemizde fazlası ile bulabilirsiniz. Özellikle derya baykal dantel şal eşarp ve tığ işi ile yapılan modellerini ve örneklerini incelemenizi tavsiye ederim.
  • Kurdele işi şal modelleri 2015Kurdele işi şal modelleri 2015 Kurdele işinden örülen en yeni farklı şal modelleri el örgüleriyle uğraşan hanımlarımıza sunuldu.
  • Tığ işi şık örgü şal örnekleri 2015Tığ işi şık örgü şal örnekleri 2015 Şık şal örneklerinin hepsi yeni 2015 modellerdir ve aynı zamanda tığ işiyle emekle ev hanımları tarafından örülmüşlerdir.
  • Şiş işi şal modelleri 2015Şiş işi şal modelleri 2015 Şişi işini bilen hanımlar yaşadı diyebilirim. Bu güzel yeni 2015 şal modellerinden örebilecekler, biz ise seyredeceğiz : )

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica