Buradasınız : Ana Sayfa // Moda // Toka ve taç modelleri 2015

Toka ve taç modelleri 2015

Toka ve taç kullanmasını seven bayanlarımıza kullanabilecekleri en güzel yeni 2015 taç ve toka çeşitlerini sunduk ve paylaştık.

Toka ve taç modelleri 2018

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Kabarık abiye modelleri 2014 – 2015Kabarık abiye modelleri 2014 – 2015 Merhaba hanımlar , bu yazımızda 2014 yılına özel olarak bulduğumuz kabarık abiye modellerini sizlerle paylaştık. Özellikle genç kızlar mezuniyet balosu ve özel gecelerde tercih edebileceğiniz en güzel kabarık abiyeler sizlerle. Taş işlemeli , boncuklu ve pullu kabarık abiyeler en sık tercih edilen modellerdir. Renk bakımından ise cıvıl cıvıl ve göz alıcı duruyor. […]
  • gelin taç modelleri gelin taç modelleri Eskisi kadar gelin taçları pek fazla rağbet görmemesine rağmen bazı insanlar bu geleneği devam ettirmektedir. Bizce en iyisini ve doğrusunu yapıyorlar. Gelinliğin bir parçası olan bu taçlar size farklılık katacaktır. Çeşitli mağazalarda çiçekli ve klasik olan düz modellerini bulmanız mümkün. Özellikle topuz saçın üstüne çok yakışıyor.    
  • Mercan taşı takı modelleriMercan taşı takı modelleri Mercan taşından günümüzde çok güzel kolyeler ve aksesuarlar yapılamaktadır. Bayanlar için en güzel mercan takı modellerini araştırdık
  • en güzel tek taş modellerien güzel tek taş modelleri Tektaş yüzük modellerine hiçbir bayan hayır diyemez. Çünkü tek taş yüzükler o kadar güzel ki insan bakınca gözleri kamaşıyor vallah. O zaman gelin göz atalım bu güzel tektaşlara.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica