Buradasınız : Ana Sayfa // Spor // Topsuz pilates hareketleri resimli

Topsuz pilates hareketleri resimli

Pilates sporunu topsuz olarak yapabilirsiniz. Evde top olmadan sizlerde bu çok sevdiğiniz sporu yapabileceksiniz. Nasıl yapılır? Gelin resimli egzersizlerine ve hareketlerine göz atalım.

Topsuz pilates hareketleri resimli kolay

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Pilates bandı hareketleriPilates bandı hareketleri Pilates topu yada çemberi kullanmayanlar için bant önerimiz var. Bu bant ile sizlerde en çok sevdiğiniz pilates hareketlerini zorlanmadan kolayca yapabileceksiniz.
  • Pilates çemberi ile hareketlerPilates çemberi ile hareketler Pilates çemberi kullanarak nasıl egzersiz ve hareket yapılır? Bugün hep birlikte öğrenmeye çalışacağız. Resimli anlatımla sizlerin kolay bir şekilde kavrayacağınıza inancım tam.
  • Pilates bandı ile basen eritmePilates bandı ile basen eritme Kadınların en çok kilo aldıkları yerler basenleridir. Fazla basenlerden kurtulmak için sizlere bugün pilates hareketlerini resimli olarak göstereceğiz. Pilates bandı kullanarak basen eritme yöntemlerini ve hareketlerini inceleyeceğiz
  • Pilates bandı ile karın hareketleriPilates bandı ile karın hareketleri Pilates bandı ile karın hareketleri yapabilmek mümkündür. Bilmeyenler için nasıl yapılır? Resimli aşamalı olarak araştırdık ve bulduk. İşte pilates bandı ile karın hareketleri karşınızda.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica