Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Trafik kuralları ile ilgili görseller

Trafik kuralları ile ilgili görseller

Trafik kurallarını anlatmalı ve insanları bu konuda eğitmeliyiz. Trafik ile ilgili görseller afişler ve resimler daha fazlası sitemizde yer almıştır.

Trafik kuralları ile ilgili görseller tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Kurban bayramı sözleriKurban bayramı sözleri Kurban bayramı en çok sevdiğimiz heyecanla beklediğimiz dini bayramların başında gelmektedir. Dinimizde çok önemli bir yeri vardır. Hz. İbrahim Allah rızası için oğlunu kurbanlık olarak adar ve sonrasında ise Rabbimiz onun kendisine olan inancını ve sevgisini bilir, Oğlunun yerine ona melek aracılığı ile kurbanlık koyun gönderir. O günden bu yana kurban kesmek farzdır ve dinimizde […]
  • Ramazan bayramı ile ilgili şiirlerRamazan bayramı ile ilgili şiirler Şiirler bayram günlerinin anlam ve önemini belirten değerli dizelerdir. Bugün ramazan bayramı olduğu için bu şiirleri siz değerli kardeşlerimize armağan etmek istedik.
  • Kadir gecesi nedir niçin kutlanırKadir gecesi nedir niçin kutlanır Kadir gecesi kuranı kerimin indiği gündür. Allah'ın emri ile Cebrail aleyhisselam kuranı kerimi peygamberimiz hz. Muhammed'e vermiştir. Biz Müslümanların kutsal kitabının bu günde inmesinden dolayı kadir gecesi çok değerli bir gündür. Rahmetli ve bereketli bir gün olduğu için kutlanır ve ibadetler yapılır kadir gecesinin hangi gün olduğu tam olarak bilinmemektedir ama efendimiz bu […]
  • babalar günü ile ilgili şiirler 2 kıtalıkbabalar günü ile ilgili şiirler 2 kıtalık iki kıtalık babalar günü şiirleri kısa olmasına rağmen bence çok etkileyici ve anlamlı görünüyor. Sizlerde çocuklarınıza bu güzel babalar günü şiirlerinde okutturabilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica