Buradasınız : Ana Sayfa // Teknoloji // ttec plus bt535 makaron bluetooth kulaklık

ttec plus bt535 makaron bluetooth kulaklık

İki telefon ile aynı anda görüşme olanağının yanı sıra toplamda yedi adet cihaz ile eşleşme yapılabilmektedir. ttec plus bt535 kablolu bluetooth kulaklık siyah makaron çift telefon desteği verdiği için çok rağbet görmektedir. Akıllı tuş sayesinde  arama sonlandırma, cevap verme ve eşleştirme yapabilirsiniz.

5749676z 11661266z ttec-plus-bt535-makaron-z

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • nokia bh-214 bluetooth kulaklıknokia bh-214 bluetooth kulaklık Fonksiyonel ve kompakt tasarımı ile çok şık bir görüntüsü vardır. wireless ve bluetooh bulunmaktadır. Açma ve kapama düğmesi bulunmaktadır. Konuşma süresini merak edenler içi hemen söyleyelim. Toplamda: 8 saat konuşabilirsiniz. 2 yıl garantili ve  Ağırlığı 13 gramdır.  En ucuz fiyatı vatan bilgisayarda 39 TL
  • motorola tx500 bluetooth araç kitimotorola tx500 bluetooth araç kiti motorola tx500 bluetooth araç kiti özellikleri arasında şarj edilebilir olması ve açm kapama düğmesi bunun dışında 88 gram hafif bir araç kitidir. Gelişmiş kablosuz çoklu blutooth aralığı Fiyatı: 90 TL
  • htc one özellikleri ve kısaca incelemesihtc one özellikleri ve kısaca incelemesi Ülkemizde en çok tutulan cep telefonlarından birisidir Özellikleri : Dokunmatik, Radyo,  Bluetooth ve Mp3 çalar, Görüntülü konuşma, kablosuz internet wi-fi, 13 Mega piksel kamera ve diğer akıllı telefonlarda olan tüm özellikler neredeyse htc one telefonunda var.
  • sony sbh20 bluetooth mikrofonlu kulaklıksony sbh20 bluetooth mikrofonlu kulaklık Bluetooth 3.0 ve birden fazla bağlanma özelliği,  Gelişmiş Ses Dağıtımı bulunmaktadır. Renk seçenekleri diğer markalara göre oldukça fazla. Siyah, turkuaz beyaz ve bayanlar için pembe renkte var. videosu ve incelemesi:

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica