Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Tulum şeklinde örgü lif modelleri 2015

Tulum şeklinde örgü lif modelleri 2015

Tulum modelli lif örnekleri bence çok farklı olduğundan dolayı çeyizler için örülmelidir diye düşünüyorum peki ya siz?

Tulum şeklinde örgü lif modelleri 2016

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Çiçekli örgü çocuk kazak modelleri 2015Çiçekli örgü çocuk kazak modelleri 2015 Çiçekli örgü çocuk kazaklar genelde kız çocukları için örülmektedir. 4 - 5 - 7 yaş çocuklar için bu kazaklar olmazsa olmaz.
  • Sarı gül lif modelleri 2015Sarı gül lif modelleri 2015 Sarı güllü lif örnekleri oldukça cana yakın ve sevimli görünmektedir. Ben hemen çeyizim için öreceğim. Ya siz ?
  • Uzun lif modelleri örnekleriUzun lif modelleri örnekleri Lif örneklerinde görünüm ve model çok önemlidir. Hanımlarımız banyo keselerini şiş ve tığ ile işlerken güzel olmasına özen gösteriyorlar. Bunun dışında lif banyo keselerinin kullanışlı olması ayrı bir öneme sahiptir. Banyo yaparken sırt ve bel kısmını keseleyemeyiz. Ya annemizden yada hanımımızdan yardım alırız. Bu muzdarip durumdan kurtulmak için uzun örgü lifleri kullanın ve kendi […]
  • bebek şapka ve atkı modelleribebek şapka ve atkı modelleri Bu atkı ve şapkaların hepsi çok şekerler ya.. Bakar mısınız hanımlar şunların güzelliğine. Birde siz bunları bebeklerin üzerinde görün. Giydikleri zaman enimin onları sevmeye doyamayacaksınız örgü şapka ve atkılardan oluşan bu güzel takımları Aşağıda yer alan galerimizde görebilir yakından inceleme fırsatına nail olabilirsiniz. kolay gelsin.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica