Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Tunus işi patik örnekleri ve yapılışları

Tunus işi patik örnekleri ve yapılışları

Sitemizde çok harika örgü örnekleri var. Ziyaretçilerimizden gelen yorumlar bizleri memnun ettikçe bizler böylesine güzel modelleri ve örgü örneklerini yayınlamaya devam edeceğiz. Bugün çok sevilen Tunus işi patikleri yapılışı resimleri ile birlikte siz değerli misafirlerimize sunacağız.

My beautiful picture My beautiful picture My beautiful picture

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  •  Örgüden yapılmış ipod kılıfı Örgüden yapılmış ipod kılıfı Örgüden yapılan İpod Kılıfı modeli çok hoş görünüyor değil mi kızlar. Bence dışardan hazır almak yerine kendiniz evde çok güzel yapabilirsiniz. Kılıfımız tığ işi ile yapılmaktadır.
  • tığ işi örgü modelleritığ işi örgü modelleri Çeşitli modelleri ile tığ işi örgüler bu makalemizde siz değerli misafirlerimize sunuluyor. Sizde yaptığınız örnek çalışmaları bu konu altında bizlerle paylaşabilirsiniz.
  • Boncuk İşi Oda TakımıBoncuk İşi Oda Takımı Merhaba sevgili ziyretçilerim , bugün sizlerle çok emek isteyen ve bir o kadar da kolay olan boncuk işi oda takımı modeline bakacağız. Şimdi ben inceliyorum tek tek mi yapılıyır yoksa toplu halde mi. İşlemeyen bayanlarımız varsa bize yorumlardan yardımcı olabilirler. Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.
  • Çocuklar için örgü şapkalarÇocuklar için örgü şapkalar Çocukları tabii ki unutmadık ve onların çok hoşuna gidecek örgüden el işi şapka modellerini annelerinin örmesi için bir araya getirmiş bulunuyoruz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica