Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Türk polisi fotoğrafları

Türk polisi fotoğrafları

Polis fotoğraflarına polis olmak isteyen erkekler ve kızlar çok beğenecekler. Ah bir polis olsam diyen kaç kişi var? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Türk polisi fotoğrafları resimleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Ünlülerin benzerleriÜnlülerin benzerleri Bu insanlar ünlülerin bire bir aynısı ve kopyası. Ünlülerin birbirine benzeyenleri hatta tıpkısının aynısı diyebileceğiniz o şahıs ve kişileri araştırdık : )
  • 2013 Yılı doktor ve hemşire maaşları2013 Yılı doktor ve hemşire maaşları 2013 yılı doktor ve hemşire maaşlarına ne kadar zam yapıldı? Doktorlarımız ve hemşirelerimizin beklediği 2013 zam oranları bakanlık tarafından nihayet açıklandı. Bizde bu haberi, Siz değerli okuyucularımız ile hemen paylaşmak istedik. Bu arada aşağıda yer alan listede 2013 yılı öğretmen, avukat, hizmetli, memur ve polis maaş zamlarını da öğrenebilirsiniz. Bakalım geçen yıla göre […]
  •  Polis kolejinin taban puanı nedir? Polis kolejinin taban puanı nedir? Polis kolejinin 2014 yılındaki taban puanı 250'liydi. Fakat 2015 yılında bu puan ne olur orasını bilmiyoruz. Ama büyük bir ihtimalle arkadaşlar 255 ya da 260 olabilir. Bunlar da olmassa düşebilir de.
  • Çekimli Fiil Nedir , ÖrneklerÇekimli Fiil Nedir , Örnekler Diğer yazımıda basit sözcüklere bakmıştık ve bu yazımızda ise çekimli fiil nedir ve örneklerine bakacağız. İlk olarak çekimli fiilin bölümlerini verelim. Çekimli fiilin bölümleri; - Fiil kökü - Kip eki - Şahıs eki Örnek verecek olursak çekimli fiile : gitmek gidiyorum gidiyorsun gidiyor gidiyoruz idiyorsunuz gidiyorlar ağaç yaş iken eğilir----> […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica