Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Türk polisi fotoğrafları

Türk polisi fotoğrafları

Polis fotoğraflarına polis olmak isteyen erkekler ve kızlar çok beğenecekler. Ah bir polis olsam diyen kaç kişi var? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Türk polisi fotoğrafları resimleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Ünlülerin benzerleriÜnlülerin benzerleri Bu insanlar ünlülerin bire bir aynısı ve kopyası. Ünlülerin birbirine benzeyenleri hatta tıpkısının aynısı diyebileceğiniz o şahıs ve kişileri araştırdık : )
  • 2013 Yılı doktor ve hemşire maaşları2013 Yılı doktor ve hemşire maaşları 2013 yılı doktor ve hemşire maaşlarına ne kadar zam yapıldı? Doktorlarımız ve hemşirelerimizin beklediği 2013 zam oranları bakanlık tarafından nihayet açıklandı. Bizde bu haberi, Siz değerli okuyucularımız ile hemen paylaşmak istedik. Bu arada aşağıda yer alan listede 2013 yılı öğretmen, avukat, hizmetli, memur ve polis maaş zamlarını da öğrenebilirsiniz. Bakalım geçen yıla göre […]
  •  Polis kolejinin taban puanı nedir? Polis kolejinin taban puanı nedir? Polis kolejinin 2014 yılındaki taban puanı 250'liydi. Fakat 2015 yılında bu puan ne olur orasını bilmiyoruz. Ama büyük bir ihtimalle arkadaşlar 255 ya da 260 olabilir. Bunlar da olmassa düşebilir de.
  • Gül desenli lif örnekleriGül desenli lif örnekleri Çiçeklerin şahı olarak benim gözümde yer edinen Güllerin liflerle buluşmasına birazdan şahitlik edeceksiniz. Gül desenleri ile bu lifleri ister kare ve yuvarlak, Dilerseniz ise uzun bir şekilde örebilirsiniz.  gül motifleri işlenerek yapılan lif örneklerini sizlerde yapmak isterseniz, Aşağıda yer alan modellerden faydalanabilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica