Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Türkçülük Günü 2015

Türkçülük Günü 2015

Türkçülük Günü 2015 yılında yine etkinliklerle ve kutlamalarla dile getirilecek. 2015 yılı bence çok daha güzel ve özel olacaktır. Her sene gitgide daha bir güzel kutlanıyor.

Türkçülük Günü 1

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Bahar bayramı şiirleriBahar bayramı şiirleri Bahar bayramı bu sene yine 1 mayısta kutlanacaktır. En güzel şiirleri ve baharın gelişini sizlerde arkadaşlarınızla facebookta paylaşabilirsiniz.
  • 1 mayıs resmi tatil mi 20151 mayıs resmi tatil mi 2015 1 mayıs gününde okullar ve kamu kurumları tatil olacak mı? Hemen bu sorunun cevabını sizlerle paylaşmak istiyorum. Gazetelerden ve bakanlıklardan edindiğimiz bilgilere göre 1 mayıs işçi emek ve dayanışma günü olduğu için resmi tatil ilan edilecek.
  • berat kandili nihat hatipoğlu 2015berat kandili nihat hatipoğlu 2015 Nihat hatipoğlu ile 2015 berat kandili 1 haziranda atv ekranlarında yayınlanacak. Programda dualar kuranlar okunacak ve izleyicilerin soruları cevaplanacak. Berat kandili özel nihat hatipoğlu yayınlarını buradan takip edebilirsiniz.
  • 1 mayıs 2015 okullar tatil mi?1 mayıs 2015 okullar tatil mi? İşçi bayramı ve TEOG sınavı olduğundan dolayı 1 mayıs günü tüm ülke genelinde resmi tatil ilan edilecek. Okullar, hastaneler, bankalar, özel kurumlar hepsi kapalı olacak bilginize sunarız.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica