Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Türkçülük Günü ile ilgili sözler

Türkçülük Günü ile ilgili sözler

yüksek Türk senin için Yüksekliğin hududu yoktur işte parola budur!! Gibi birbirinden anlamlı Türklük günü sözlerini sizlerle paylaşıyorum.

türkçülük günü ile ilgili sözler 3

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Cumhuriyet bayramı ile ilgili şiirlerCumhuriyet bayramı ile ilgili şiirler En güzel cumhuriyet bayramı ile ilgili 2 - 3 - 4 kıtalık olan şiirleri siz değerli öğrenciler için sitemizde paylaşmak istedik. 29 ekimde bütün okullarda şiirler okunur ve hatta şiir yarışmaları yapılır. Dilerseniz paylaşmış olduğumuz şiirlerden faydalanabilir yada ilham alabilirsiniz.
  • Kadir gecesi namazı nasıl kılınırKadir gecesi namazı nasıl kılınır Kadir gecesi namazı kılışını son derece kolaydır. Namaz 4 ve 12 rekat olarak kılınmaktadır. İlk rekatta fatiha ile 3 kadir suresi okunur. Rekatta ise yine fatiha ile 3 ihlas suresi. Rekatta. Fatihayla 3 kadir suresi, Son 4. Rekatta ise fatiha ile 3 ihlas suresi okunur.  
  • yunus emre haftası 2015yunus emre haftası 2015 2015yeni Yunus emre haftasında sizlerle en güzel sözlerini mesajlarını ve şiirlerini paylaşacağız. Her sözünde bir derinlik ve mana yatan Yunus Emre'yi bir kez daha minnetle ve saygı ile anıyoruz.
  • 3 mayıs Türkçülük günü etkinlikleri3 mayıs Türkçülük günü etkinlikleri Türkçülük günü etkinlikleri bu sene ülkemizin pek çok ilinde ve ilçesinde coşku ile kutlanacaktır. Daha önce yapılmış etkinliklerden fotolar ve resimler sunmak istiyoruz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica