Buradasınız : Ana Sayfa // Ünlüler // twilight oyuncuları ve isimleri

twilight oyuncuları ve isimleri

twilight Türkçe adı ile alacakaranlık filmi olarak bilinmektedir. Roman olarakta bilinen alacakaranlık  Stephenie Meyer tarafından yazılmıştır. 2005 yılına iat olan bu roman 2008 yılında ise sinemaya uyarlanmıştır. Oyuncularını merak edenler için isimlerini ve resimlerini aşağıya ekledik.

alacakaranlık oyuncuların isimleri

Kristen Stewart, Bella Swa

Robert Pattinson, Edward Cullen

Peter Facinelli

Elizabeth Reaser, Esme Cullen

Ashley Greene, Alice Cullen

Jackson Rathbone, Jasper Hale

Nikki Reed, Rosalie Hale

Kellan Lutz, Emmett Cullen

Billy Burke, Charlie Swan

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Eda Özerkan Kimdir BiyografisiEda Özerkan Kimdir Biyografisi Eda Özerkan eski zamanlarda Adanalı dizisinde Nazlı karakterini canlandırıyordu. Şimdi ise onu Acun Ilıcalı'nın yapmış olduğu Survivor yarışmasında görücez galiba. Eda Özerkan 11 Mart 1984 'te Adana'da dünyaya gelmiştir. Liseyi ise Kadıköy Anadolu Meslek Lisesinde okumuştur. Aynı zaman da lise de dans ve resim eğitimi almıştır. Şimdi ise onu survivor'da görecez. Neyse arkadaşlar şimdi […]
  • Ezgi Asaroğlu KimdirEzgi Asaroğlu Kimdir Şimdi sıra geldi Fox Tv ekranlarında yer alan ve çok beğenilen dizisi olan O Hayat Benim dizisinde oynayan ezgi asaroğlunu sizlere tanıtacağız. Arkadaşlar Ezgi Asaroğlu 18 Haziran 1989 tarihinde doğmuştur. Üniversitesini ise İstanbul da okumuştur ve bölümü edebiyat fakültesi antropoloji bölümüdür. Ünlü oyuncumuz ilk deneyimini Bir dilim Aşk dizisinde yapmıştır. Şuanda ise Fox tv […]
  • Demet Özdemir ( Aylin) Sana bir sır vereceğimDemet Özdemir ( Aylin) Sana bir sır vereceğim demet özdemir kaç yaşında diye çok merak ediliyor. Sizi fazla bekletmeden hemen açıklayalım. Sanatçı 22 yaşında yani 1991 doğumlu olup. İstanbulludur. Aylin karakteri ile Fox televizyonunda sana bir sır vereceğim isimli dizide rol almaktadır.  Güzelliği ile dikkat çekmektedir.
  • ekin koç ( Tilki)  sana bir sır vereceğimekin koç ( Tilki) sana bir sır vereceğim Yakışıklılığı ile göz dolduran ve oyunculuk performansı ile Fox tv'de sana bir sır vereceğim dizisinde tilki karakteri ile başarısını sürdüren ekin koç boyu 1.70 cm. Doğum tarihi ise 1986'dır. Çoğu kişi onu murat boz'a benzetmektedir. Vahide ve Altan gördüm'den oyunculuk dersi almıştır.

Etiketler: ,

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica