Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Uçak maketi yapımı

Uçak maketi yapımı

İşin asıl özel ve farklı olan yanı el yapımı uçak maketinde yapıştırıcı bile kullanmamışlar. Sizlerde kısa yoldan kolayca uçak maketi yapabilirsiniz.

Uçak Maketi 0 Uçak Maketi 1 Uçak Maketi 2 Uçak Maketi 3 Uçak Maketi 4 Uçak Maketi 5 Uçak Maketi 6 Uçak Maketi 7 Uçak Maketi 8 Uçak Maketi 10 Uçak Maketi 11 Uçak Maketi 12 Uçak Maketi 13 Uçak Maketi 14 Uçak Maketi 15 Uçak Maketi 16 Uçak Maketi 17 Uçak Maketi 18 Uçak Maketi 19 Uçak Maketi 20 Uçak Maketi

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  •  Tavşanlı peçete katlama tekniği Tavşanlı peçete katlama tekniği Peçete katlama sanatında bugüne kadar çok farklı teknikleri ve yöntemleri sizlere elimizden geldiğince aktarmaya çalıştık bu sefer tavşanlı olanını size göstermek istiyorum.
  • Kalın korse kemer Nasıl yapılır gelin bakalımKalın korse kemer Nasıl yapılır gelin bakalım Kalın korse kemer yapmak ve kilolarını az göstermek isteyenler için kendi evinde yapabileceği  şık ve işlevsel bir kemer modeli.
  • Makarnadan küpe yapımıMakarnadan küpe yapımı Makarnadan neler yapılır diye öylesine nette gezerken karşıma çok farklı bir küpe yapımı örneği ve resimleri çıktı. Bunları facebook'ta bir el işi grubunda paylaşmışlar.
  • Peçeteden gül yapımıPeçeteden gül yapımı Peçeteden çok güzel katlama sanatları yapılırken aynı zamanda farklı güller yapılabiliyor. Bunlar sayesinde çok harika ve şık sofralar hazırlayabilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica