Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Üçgen elbise şeklinde değişik lif örnekleri 2015

Üçgen elbise şeklinde değişik lif örnekleri 2015

Üçgen ve aynı zamanda elbise şeklinde olması bu lif modellerini gözümüzde farklı kılmaktadır. Farklı lif arayanlar için paylaşıyoruz.

derya baykal Üçgen, Elbise Şeklinde Değişik Lif Örnekleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • güzel havlu danteli modelleri 2015güzel havlu danteli modelleri 2015 Her genç kız çeyizine güzel örnekler ve havlu kenarları örmek isterler. Bizlerde gençlere en yeni ve aynı zamanda güzel olan havlu danteli modellerini çeşitleriyle birlikte 2015 yılına özel olarak sunmak istedik.
  • çarşaf takımları 2015çarşaf takımları 2015 Yepyeni ve aynı zamanda el emeğiyle örülen dantel takımlarını siz sevgili genç kızlarımızın çeyizleri için paylaşmaktayız.
  • 2014 Panduf Modelleri2014 Panduf Modelleri Kış geldi ve bizler de en çok tercih ettiğimiz aksesuarlardan birisi de panduf modelleri oluyor. Çünkü evde ayaklarımız çok üşüyor ve bizde ayaklarımızı soğuğa karşı korumak için patik ya da pandufları tercih ederiz. Bayanlar panduf seçimi yaparken özellikle tavşancık , ördek , ayıcık ve çeşit çeşit hayvan figürlü modelleri seçerler. Aynı zaman da sadece bayanlar için değil. Çocuklar […]
  • en güzel dantel vitrin takımı örneklerien güzel dantel vitrin takımı örnekleri En güzel dantel vitrin takımı modellerini çeşitleriyle bu sayfamızda bulabilirsiniz. Dantel vitrin takımları çeyizleriniz için örebileceğiniz en ideal örgü örneklerinin başında yer almaktadır ve genç kızlarımıza tavsiyemizdir.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica