Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Ucu renkli saçlar

Ucu renkli saçlar

Saçların uçlarına çok güzel renkler boyatılmaktadır. Ucu renkli olan bayan saç modelleri son zamanlarda bir trend haline geldi. Dilerseniz sizlerde aynısından yaptırtabilirsiniz.

ucu renkli saçlar 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • uçları renkli saçlaruçları renkli saçlar Uçları renkli saç modelleri son zamanlarda bir trend haline geldi. Bu tarz değişik saçlarla sizlerde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.
  • Erkek uzun saç sakal modelleriErkek uzun saç sakal modelleri Erkekler uzun saç ve sakal bırakmayı son zamanlarda trend haline getirdiler. Bu modeller bu senenin trendi olacak bilginize.
  • Karamel Kahve Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?Karamel Kahve Saç Rengi Nasıl Elde Edilir? Son yıllarda saç konusunda en trend olan saç rengi karamel kahve saç rengi olmaktadır. Günümüzde birçok bayanın saç rengi karamel kahve'dir. Bu saç rengini evde yapmak isteyen bayanlar varsa kolay bir şekilde yapabilirler. Çünkü ortaya çok güzel saç rengi çıkacakdır. Bazı saç boyaları ile ve boya karışımları ilede bu saç rengi elde edilebilir. Hanımlar sizlere yardımcı olabilmem […]
  •  At Kuyruğu Saç Modelleri At Kuyruğu Saç Modelleri En çok sevilen ve yine trend olan at kuyruğu  saç modelleri kadinlopedi.com farkı ile siz değerli hanımların karşısında olacak. Ben bir erkek olarak en beğendiğim saç modellerinden birisi at kuyruğudur ve bir çok arkadaşımda benim gibi düşünüyor. Son söz sizin kızlar.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica