Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Ünlülerin sözleri

Ünlülerin sözleri

Ünlüler tarafından söylenen birbirinden anlamlı, farklı ve bir o kadar ilginç olan sözleri bir araya getirdik. Bende sizler gibi ünlülerin sözlerini merak ettim ve kısa uzun olan sözleri resimli olarak bir araya getirmeye çalıştım.

Ünlülerin sözleri 2016

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • En güzel mavi gözlü bebeklerEn güzel mavi gözlü bebekler Mavi gözlü bebeklerin bende yeri ayrı. Bana çok sevimli ve şirin geliyorlar. Kim böyle güzel mavi bebeğe sahip olmak istemez ki değil mi?
  • Atatürk 23 nisan fotoğraflarıAtatürk 23 nisan fotoğrafları Atatürk 23 nisan fotoğraflarını ve resimlerini bende çok merak ettim. Siyah beyaz nostaljik bu fotoğraflara hayran kaldım. Eskiden her şey ne kadar doğal ve güzeldi değil mi?
  • Babalar günü mesajları komikBabalar günü mesajları komik Komik ve bir o kadar farklı olan babalar günü sözlerini facebookta paylaşmışlar. Çok beğendim ve hemen sizlerle bende paylaştım
  • Güzel kadir gecesi mesajları resimliGüzel kadir gecesi mesajları resimli Resimli güzel kadir gecesi mesajları çok beğenilmektedir. Bazı arkadaşlarım facede ve twitterda paylaşmışlar. Bende sizlerle güzel kadir gecesi mesajlarını paylaşmak istedim.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica