Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Ünlülerin sözleri

Ünlülerin sözleri

Ünlüler tarafından söylenen birbirinden anlamlı, farklı ve bir o kadar ilginç olan sözleri bir araya getirdik. Bende sizler gibi ünlülerin sözlerini merak ettim ve kısa uzun olan sözleri resimli olarak bir araya getirmeye çalıştım.

Ünlülerin sözleri 2016

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • En güzel mavi gözlü bebeklerEn güzel mavi gözlü bebekler Mavi gözlü bebeklerin bende yeri ayrı. Bana çok sevimli ve şirin geliyorlar. Kim böyle güzel mavi bebeğe sahip olmak istemez ki değil mi?
  • Atatürk 23 nisan fotoğraflarıAtatürk 23 nisan fotoğrafları Atatürk 23 nisan fotoğraflarını ve resimlerini bende çok merak ettim. Siyah beyaz nostaljik bu fotoğraflara hayran kaldım. Eskiden her şey ne kadar doğal ve güzeldi değil mi?
  • Kadir geceniz mübarek olsun resimliKadir geceniz mübarek olsun resimli Resimli kadir geceniz mübarek olsun sözlerini çok beğendiğinizi ve her yıl facebookta paylaşmak istediğinizi biliyorum ve bende paylaşımlarıma devam ediyorum.
  • Güzel kadir gecesi mesajları resimliGüzel kadir gecesi mesajları resimli Resimli güzel kadir gecesi mesajları çok beğenilmektedir. Bazı arkadaşlarım facede ve twitterda paylaşmışlar. Bende sizlerle güzel kadir gecesi mesajlarını paylaşmak istedim.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica