Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Üstad bediüzzaman said-i nursi resimleri

Üstad bediüzzaman said-i nursi resimleri

bediüzzaman said-i nursinin resimlerini siz değerli kardeşlerimle paylaşmak istiyorum.  Kürt İslam âlimi ve tefsir yazarı olarak bilinen ve kitapları ile bizlere çok şey öğreten. Özellikle nurcuların çok sevdiği bir alimdir.

Üstad Bediüzzaman Said-i Nursi Resimleri 1

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Kurban bayramı 2017Kurban bayramı 2017 KURBAN BAYRAMI 1. GÜN 01 EYLÜL CUMA 2017 yılında olacaktır. İslam dünyasının ve ülkemizde yaşayan tüm Müslüman kardeşlerimizin 2017 kurban bayramını en içten dileklerimizle kutlarız.
  • yunus emre haftası ile ilgili yazılaryunus emre haftası ile ilgili yazılar mutasavvıf ve aynı zamanda bir filozof olan Yunus Emre Anadolu'da şiirlerin öncüsü olarak kabul edilmektedir. O bir halk şairidir. Türk İslam düşünürüdür. 1991 yılında UNESCO Yunus Emre'yi anmış ve ona büyük bir saygı duymuştur.
  • Kuba mescidi nerededir  Kuba mescidi fotoğraflarıKuba mescidi nerededir Kuba mescidi fotoğrafları Medine, Suudi Arabistan'dadır. İslam tarihinde ilk olarak inşa edilen bina ( mescittir) efendimiz hz. Muhammed (s.a.v) kuba denilen yerde bu binayı arkadaşlarıyla yapmıştır.
  • 2014 Özür grubu ve öğretmen atamaları  ve takvimi2014 Özür grubu ve öğretmen atamaları ve takvimi MEB insan kaynakları genel müdürlüğünce yapılan resmi açıklamada, Öğretmenlerin maruzatı ve özür durumuna bağlı olarak yer değiştirme 2014 takvimi büyük bir merakla bekleniyordu ve işte o takvim nihayet belli oldu. il içi ve iller arası yer değiştirme tarihleri - isteğe bağlı ve zorunlu değiştirmeler 02 mayıs, 30 haziran - İl ve içle yöneticileri için ise değişiklik 02 mayıs ile […]

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica