Buradasınız : Ana Sayfa // Eğitim // Yaşar kemal eserleri

Yaşar kemal eserleri

Yaşar kemal geçtiğimiz günlerde yaşamını yitirdi. Usta yazar ülkemizin en önemli ve değerli kişiliklerinden birisiydi. O gitti ama geriye eserleri kaldı.

Yaşar kemal eserleri nelerdir

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • burs paraları ne zaman yatacak 2015burs paraları ne zaman yatacak 2015 parasız yatılılık ve bursluluk ödemeleri ne zaman yatacak diye bir çok kişinin kafasına takılmaktadır. bazen aksaklıklar olabiliyor ve tahmini olarak 10 - 15 gün geç yatabiliyor. o yüzden sabırla, sükunetle ve metanetle beklemenizi tavsiye ederiz. en nihayetinde paranız kesinlikle yatacaktır. genellikle ekim ayı, ocak, nisan ve temmuz aylarında yatmaktadır. başlıkta belirttiğimiz gibi […]
  •  Fizyoterapistler ne kadar maaş alırlar? Fizyoterapistler ne kadar maaş alırlar? Fizyoterapist olacak öğrencilerimiz varsa ve aylık ne kadar maaş alıyorlar merak ediyorsanız hemen yardımcı olalım. Şimdi benim bildiğim kadarıyla 2.500 civarı alıyorlar. Ama her sene zam geliyor yani tam olarak da 2.750 ya da 3.000 TL olabilir.
  •  İstiklal Marşı’nın bestecisi kimdir? İstiklal Marşı’nın bestecisi kimdir? İstiklal Marşının bestecisi arkadaşlar Senfoni Orkestrası'dir. Ama bazı yerlerde ise Osman Zeki Üngör istiklal marşının bestecisidir diyorlar. Ama kesin olarak ve benim bildiğim kadarıyla besteci Senfoni Orkestrası'dir.
  •  Kolay ezberleme yöntemleri nelerdir ? Kolay ezberleme yöntemleri nelerdir ? Kolay ezberleme yöntemleri vardır ama bu olay aslında bizler de bitiyor. Çünkü bitkin ve yorgun bir kafa ile ezber yapmamız imkansızdır. Ezber dinç kafa ile yapılmalıdır. Mesela sizlere 10 tane kelime verdim bunları 90 saniyede ezberliyebilir misiniz bakalım. Eğer ezber yaparsanız bunları o zaman ezberiniz çok güzel. Ama yapamazsanız geliştirmelisiniz hafızanızı. Süt • Yumurta • […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica