Buradasınız : Ana Sayfa // Kadınca // yazlık abiye elbise modelleri

yazlık abiye elbise modelleri

Yaz aylarında düğünler haliyle çok daha fazla yapılmaktadır. Bu yüzden yazlık abiyelere ihtiyacınız olduğunu düşündük ve modelleri yayınladık.

yazlık abiye elbise modelleri 1

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Mezuniyet balosu kıyafetleriMezuniyet balosu kıyafetleri Mezuniyet balosunda ne giyeceğim diye düşünenler bu elbiselerden ve modellerden yana tercihlerini kullanabilirler. Hepsi çok güzel.
  • Renkli ojeler desenliRenkli ojeler desenli Renkli ve aynı zamanda desenli oje modellerine genç kızlarımız bayılacaklar. Oje sürmesini seven hanımlar bu desenli modeller size göre.
  • 2013 kıvırcık saç modelleri kesimleri ve renkleri2013 kıvırcık saç modelleri kesimleri ve renkleri Bu şekilde saça uygulanan bu model kıvırcık saçları çok daha güzel dinamik, Sizi ise genç gösterecektir. Bu sayede üstelik saçınızı da çok kolay kullanabileceksiniz. Başka bir örneğimiz ise kısa kıvırcık saçın yandan yarılarak bir tarafının kısa diğer tarafının ise kulak altının hizasında olan saç örneğidir. Bu örnek verdiğimiz kıvırcık saç modeli ise insanı çok daha özgür ve farklı […]
  • kutu kola kapaklarından aksesuar yapımıkutu kola kapaklarından aksesuar yapımı Kutu kola kapaklarından böylesine güzel aksesuarlar yapıldığını ilk defa görüyorum. İnsan gerçekten inanamıyor. Çöpe attığımız şeylerden o kadar güzel geri dönüşümler yapılıyor ki hayran kalmamak elde değil.  Çok şık ve güzel olan bu çanta ve aksesuarlara bayılacaksınız. Yapmanız için kutu kola için kapakları biriktirmeniz lazım : )

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica