Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Yazma boncuk oyaları

Yazma boncuk oyaları

Harika yazma boncuk oyaları. Geçenler tığ işi yazma ve yemeni olan çeşitleri paylaşmıştık Hatta bir arkadaşımız çok teşekkür etmiş. Akrabasına hediye ettiği modeli bizler ile paylaşmıştı. Bizler yolumuza devam ediyoruz. Elimizden geldiğince en güzel yazma oyalarını yayınlamaya gayret ediyoruz.

 

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Çok güzel Tunus İşi Bebek ÖrgüleriÇok güzel Tunus İşi Bebek Örgüleri Tunus işi bebek örgülerini sonunda buldum ve sitemde yayınlamanın mutluluğunu yaşıyorum. 120 ilmek ile başlanan ve renkli kısımlarına altı ilmek atılarak yapılan modeli çok beğendim. Gerçi diğer modellerde çok güzel. İnsan hangi Tunus işi bebek örgüsünü yapacağına karar veremiyor. Hepsi çok güzel.    
  • Firkete havlu kenarı örneğiFirkete havlu kenarı örneği Firkete havlu kenarlarını örmesi çok zevkli ve kolaydır bana göre. Yapmayı düşünen arkadaşlarımız varsa çekinmesinler ve yollarına devam etsinler azimle çalışan ve meraklı olan her işi yapar benim gözümde. Her örgü seven bayan tarafından tercih edilebilecek olan firkete havlu kenarı örneğini paylaşacağım. Gayet şık bir firkete […]
  • örgü etol modeliörgü etol modeli Etol modellerini yaparken tığ işi tekniklerine ihtiyaç duyarız. Bu konuda fazla bilgisi olmayan hanımlar örgü etol modelini ve örülüşünü tam olarak beceremez. Ama üzülmeyin azimli oldukça ileride çok daha güzel olan örgü etol modellerini yapacaksınız. Kıyafetlerin üstüne takılabilecek son derece modern etoller yapmak mümkündür.
  • Battaniye Örnekleri 2013Battaniye Örnekleri 2013 En yeni 2013 battaniye örnekleri ile karşınızdayız. Arlarında beyaz olan modeli çok sevdim. ip rengi olarak beyaz kullanılmış ve hareketli bir görünüm kazandırılmış olup. Beyaz kısımların üzerleri hafifçe belirginleştirilmiş. Bu yöntemi sizler degrade ipi kullanarak yapabilirsiniz. rengarenk ve afgan örgüsü ve tığ işi 2013 yeni battaniye örneklerini de aşağıya […]

Etiketler: ,

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica