Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Yemeni boncuk oyası ve kenarları

Yemeni boncuk oyası ve kenarları

Boncuk oyası ve çeşitli yemeni kenarı modellerini anlatımlı ve videolu olarak sitemizde ilgili bölümlerden takip edebilirsiniz.

Boncuk Oyasi 1 Boncuk Oyasi 2 Boncuk Oyasi 3 Boncuk Oyasi

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook1Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • El yapımı örgü örnekleri 2014El yapımı örgü örnekleri 2014 Örgüye zaman ayıran ve bol bol boş vakti olan hanımların yapabilecekleri 2014 el yapımı örnekler piyasaya çıktı ve bizlerde sizlerle paylaşıyoruz.
  • El emeği bebek patikleriEl emeği bebek patikleri Özenle ve emekle örülen bu patikler minik yavrularınızın ayaklarını ısıtacak ve onları çok sevindirecek. Modeller çok güzel
  • derya baykal fular modelleriderya baykal fular modelleri Örgü fular yapımında bugün derya baykalın modellerini paylaşacağız. güzel ve kolay olmasının yanı sıra bu fular örgü ponponları ile dikkat çekmekte ve siz genç kızları çok sevimli ve sempatik gösterecektir.
  • Pembe lif modelleri örnekleriPembe lif modelleri örnekleri Bayanlar, Lif örmek istedikleri zaman renk seçimlerinde genellikle pembe olanı tercih ederler. Aslında genç kızlarımız daha çok pembe iplerden çeşitli örgüler örmektedir. Haklıdırlar çünkü onların en çok sevdikleri renkler arasında ''pembe'' 1. sırada.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica