Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Yemeni tülbent oyaları 2015

Yemeni tülbent oyaları 2015

Yemeniler, yazmalar ve diğer adı ile bilinen tülbentler, oyalarla çok daha güzel ve yeni bir tasarıma kavuşmaktadır

Yemeni tülbent oyaları 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • delikli ajurlu örgü modelleridelikli ajurlu örgü modelleri Delikli olan ajurlu örgüler bayanlar tarafından çok sevilmektedir. Aslında diğer adı ajurlu örgü diyebiliriz kısaca. Ajurlu örgüler ile marifetli hanımların neler yaptığına hep birlikte göz atalım işte delikli ajurlu harika örgüler kazaklar.  
  • Farklı lif yapımı modelleri ve örnekleriFarklı lif yapımı modelleri ve örnekleri Adı üstünde farklı dedik ve siz lif sever hanımlar için en değişik örgüden el emeği ile yapılan lif çeşitlerini ayağınıza getirdik. Liflerin yapılışları çok kolay görünüyor. Pek fazla zorlanmayacaksınız.
  • Spor L koltuk takımlarıSpor L koltuk takımları L koltuk modellerinin bir diğer adı köşe koltuk takımı olarak bilinmektedir. Çok farklı ve spor tarzı koltuk takımlarını renkleri ve çeşitleri ile sayfamızda yayınladık
  • Bayan örgü modelleri 2016Bayan örgü modelleri 2016 Bayanlar için elimizden geldiğince en güzel örgü modellerini paylaşmaya devam ediyoruz. 2015 el örgüsü bayan örnekleri şık, farklı ve renkli tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. Bayanların beğeneceği 2016 yeni örgü örneklerini yayınlıyoruz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica