Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Yeni lif modelleri 2014

Yeni lif modelleri 2014

Lifler örülmesi en kolay örgü örneklerinden olup. Yapım aşamasında bizlere hiç zorluk çıkarmaz. Banyolarda kullanılmak üzere örebileceğiniz bir sürü çeşitleri bulunmaktadır. El işi seven hanımların ilgisini çekecek yeni lif modellerini bir araya getirdik. Kullanım olarak çok ideal ve şık görünümleri ile bu lif modellerini herkes kolaylıkla örebilecektir.  El becerisine güvenen hanımlar sizler burada ye alan örnek liflerden çok daha farklı modelleri tasarlayabilirsiniz. Renkleri ve şık modelleri ile 2014 lif örnekler genç kızların çeyizlerini süslemeye geliyor. Renkli çok canlı çeşitleri ve motifleriyle gördüğünüz lifler el işi orlonları ile örülmüşler. Dikkatimi çeken bir şey var. Genelde lif modelleri gevşek örülmüş. Kadınlar gerçekten çok akıllı. Bunun nedeni ise lifleri sık değil gevşek örerseniz sabunla birlikte daha çabuk köpürür ve bol köpüklerle beraber kirlerden daha çabuk arınabilirsiniz. Geçenlerde siz değerli okuyucularımıza farklı lif modellerini sunduk. Bu sefer ise klasik ama sizlerinde yaratıcı gücüne güvenerek el işi lifleri yayınladık. Dilerseniz işiniz bittiği zaman yaptığınız el örgüsü lif örneklerini bizlerle paylaşabilirsiniz.

lif

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Lif modelleri ve değişik çeşitleriLif modelleri ve değişik çeşitleri Günümüzde marifetli ve becerikli ev hanımları tarafından akla hayale gelmeyecek birbirinden değişik örgü lif örnekleri örülmektedir. Hanımlarımızın ufku ve hayal gücü kuvvetli olduğundan dolayı bizleri her zaman el işlerinde şaşırtıyorlar. Bugün yapımı zor ve kolay olmak üzere bir sürü farklı lif modellerini sizlere resimleri ile birlikte göstereceğim.
  • 2014 en güzel lif modelleri2014 en güzel lif modelleri El becerisine güvenen hanımların bu yıl örebileceği birbirinden güzel ve farklı lif modellerini görünce iştahlarının kabaracağını biliyoruz ve onlara en güzel lif modellerini ve örneklerini sunmaktan büyük gurur duyuyoruz.
  • Gelin güzel bir yazma oyası modeli yapalmGelin güzel bir yazma oyası modeli yapalm Muğlada oturan melek ablamın göndermiş olduğu bu yazma oyası modelini sizlerle paylaşmak istedim. Bu modeli özenerek yapmıştır ve el emeği bir örnektir. Şimdi ona buradan teşekkür ediyorum. Ellerine sağlık canım arkadaşım. Gerçekten modelimiz çok güzel görünüyor. Aynısını bende yapmak isitiyorum ama nasıl yapıldığını bilmiyorum. Dantel işi ile aram yok. Ama hoşuma gittiği için netten […]
  • 2013 Boncuklu Havlu Kenarı Örnekleri 2013 Boncuklu Havlu Kenarı Örnekleri Kış aylarında büyüklerimiz hep tığ işi örgü işleri ile uğraşırlardı. Günümüzde örgü el işlerine olan ilgi azalmasına rağmen genç kızların bu işe biraz hevesli olduğunu görmek, gelenek ve kültürümüzü yaşatmak açısından çok iyi bir şey. Tığ işleri ile boncuklu havlu kenarı yapmak isteyen hanımlar 2013 örneklere bayılacaklar.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica