Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Yeni lif modelleri facebook

Yeni lif modelleri facebook

Yeni ve el örgüsü lif modelleri facebook sayfalarında yayınlanmaya başlandı. Ev hanımları yeni ördükleri çeyizlik liflerini facebook profillerinde ve hesaplarında yayınlıyorlar ve bizlerde oradan aldığımız yeni lifleri sizlerle paylaşıyoruz.

2017 Yeni lif modelleri facebook

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Facebook masa örtüsü modelleri 2015Facebook masa örtüsü modelleri 2015 Günümüzde sosyal medya üzerinden ev hanımlarımız çok güzel danteller ve el örgüleri paylaşmaktadır. Fiskoslar onların başında gelmektedir.
  • Örgü hırka modelleri 2016Örgü hırka modelleri 2016 Soğuk havalarda en çok tercih edilen giyim modellerinin başında hırkalar gelmektedir. Yeni sezonda ev hanımları çok şık ve farklı el örgüsü hırkalar ördüler ve facebook sayfalarında bizlerle paylaştılar.
  • Örgü Örnekleri FacebookÖrgü Örnekleri Facebook ÖRGÜ ÖRÜN ORJİNAL OLUN Facebook artık eskisinden çok daha farklı olarak kullanılmaktadır. Eskiden, ilkokul arkadaşlarımızı bulduğumuz, ya da yeni insanlar ile tanıştığımız bir platform iken, sonraları oyun oynamak için tercih ettiğimiz, sosyal aktiviteleri ve haberleri takip ettiğimiz bir site haline geldi. Son zamanlarda ise e-ticaretin popülerlik kazanması ile facebooku keşfeden […]
  • Lif modelleri ve değişik çeşitleriLif modelleri ve değişik çeşitleri Günümüzde marifetli ve becerikli ev hanımları tarafından akla hayale gelmeyecek birbirinden değişik örgü lif örnekleri örülmektedir. Hanımlarımızın ufku ve hayal gücü kuvvetli olduğundan dolayı bizleri her zaman el işlerinde şaşırtıyorlar. Bugün yapımı zor ve kolay olmak üzere bir sürü farklı lif modellerini sizlere resimleri ile birlikte göstereceğim.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica