Buradasınız : Ana Sayfa // Güzellik // Yeni saç renkleri 2015

Yeni saç renkleri 2015

Yeni saç renkleri arasında siyah, kızıl, sarı, kahverengi yine ön plana çıkan saç renkleri arasında yerini aldı. Bakalım başka hangi renkler bu sene tercih edilecek.

Yeni saç renkleri 2017

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Sarı saç siyah kaş modelleriSarı saç siyah kaş modelleri Sarı saç ve siyah kaş modası tüm hızı ile devam ediyor. Açıkçası ben bir erkek olarak bu kombinasyonu çok beğeniyorum. Farklılık her zaman iyidir öyle değil mi?
  • Küllü sarı saç nasıl elde edilir?Küllü sarı saç nasıl elde edilir? Küllü sarı saç nasıl elde ediliyor. Rengini ve modellerini merak eden arkadaşlarımız için detaylı olarak görselleri ve resimleri aşağıda yayınladık inceleyebilirler.
  • Küllü sarı saç modelleriKüllü sarı saç modelleri Küllü sarı saç modası 2015 yılında yine devam edecek. Farklı bir saç rengi olduğundan dolayı eminim pek çoğunuzun ilgisini fazlası ile çekecektir.
  • Doğal sarı saç modelleriDoğal sarı saç modelleri Doğal sarı saç boyaları günümüzde pek çok marka tarafından satılmaktadır. İster kendiniz boyayın, dilerseniz kuaförünüz aracılığı ile uygun fiyata bu saç rengini saçınıza uyarlatabilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica