Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // yeni yıl mesajları güzel

yeni yıl mesajları güzel

31 Aralık yılın son anıdır. Bu özel anı sevdiklerimizle birlikte geçiremeyebiliriz. O yüzden onlara güzel yeni yıl mesajları ve kartları ile tebrik dileklerinde bulunmalıyız değil mi? Bu son elvedada akşam güneş batacak ve gece 12’yi gösterdiği zaman hep beraber yeni yıla merhaba diyeceğiz. Yeni doğan güne yeni umutlarla uyanacağız. 1 ocak yılın ilk günüdür ve insanlar nezdinde çok önemlidir. Herkes bu saatten sonra yeni programlar yapacak ve kararlar alacak. Bu sene daha iyi olacak diyerek kendimize söz veririz. Umarız herkes istediği başarıyı, sağlığı ve aşkı bulur diyelim ve geçelim yeni yıl mesajlarının en güzel olanlarını sizlerle paylaşmaya.. Bakalım bugün paylaşacağımız yeni yıl mesajlarını ziyaretçilerimiz beğenecekler mi?

Elimizden geldiği kadar tebrik kartlarını, iyi dilekleri, sözleri ve mesajları sitemizde yayınlamaya çalıştık. Sevdiklerinize göndereceğiniz bu sözler onları fazlası ile mutlu etmeye yetecek. Her yılbaşında bir arada olacak halimiz yok ya.. Bazen çocuklarımızdan ve yakınlarımızdan uzak olabilmekteyiz. O yüzden onları hatırlamak ve değerini bilmek için güzel sözleri telefonumuzdan yada facebook sayfalarımızdan onlara iletmeliyiz.

Eminim bu güzel yeni yıl dileklerini ve sözlerini okudukları zaman yüzlerinden tebessüm ve mutluluk eksik olmayacaktır. Bazen güzel ve tatlı sözler insanın yüreğini derinden okşayabilmektedir. Bizde en etkileyici ve resimlerle dile getirilen güzel sözleri sitemizde yeni yıla özel olarak paylaştık.

Dilerseniz beğenmiş olduğunuz yılbaşı mesajlarını Twitter ve instagram kullanıyorsanız, oralarda gönül rahatlığı ile yeni yılda, yılbaşı akşamında paylaşabilirsiniz.

En güzel yılbaşı mesajları ve farklı sözleri sitemizde bu hafta yayınlanmaya devam edecektir. Sitemizi günlük olarak takip ederseniz, En güncel sözlere ve mesajlara anında ulaşabilirsiniz. Tüm ziyaretçilerimizin yeni yılını en içten dileklerimizle kutluyor, Yeni yılın sizlere başarı, mutluluk, sağlık ve huzur getirmesini diliyorum.

yeni yıl mesajları güzel görselleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • yeni yıl mesajları komikyeni yıl mesajları komik Aralık ayı geldiği zaman herkesi yılbaşı telaşı sarmaktadır. 31 Aralık akşamı ise insanlar bütün sevgileriyle ve güçleriyle o anın tadını çıkarmak için ellerinden gelenin en iyisini yaparlar. Ülkemizde Yeni yıl geleneği biraz daha farklıdır. Bizde güzel sofralar hazırlanır, Televizyondaki programlar izlenir, çerezler yenilir ve saat 12 olduğu zaman herkes birbirine yeni hediyeler […]
  • DUYGUSAL AŞK SÖZLERİDUYGUSAL AŞK SÖZLERİ Şimdiye kadar hazırlanmış en güzel aşk sözleri sizlerle arkadaşlar. Bu sayfada bulunan duygusal aşk sözleri tamda istediğiniz gibi. Çünkü netten sizler için özel olarak aradım ve en yeni duygusal sözleri bularak galerime ekledim. Facebook ya da twitter varsa oradan da paylaşabilirsiniz bu sözleri.
  • ARABESK AŞK SÖZLERİARABESK AŞK SÖZLERİ Merhaba değerli ziyaretçilerim ; Bu yazımızda bayıla bayıla okuyabileceğiniz en güzel ve en yeni arabesk aşk sözlerini sizler için hazırladık. Sayfamızda bulunan aşk sözlerini sosyal medyanız'da paylaşabilirsiniz. Ya da arkadaşlarınız ile sevgiliniz ile bu sözleri rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Aynı zaman da istediğiniz söz olursa yorumlar kısmından bize […]
  • Facebook Neden Açılmıyor 2014Facebook Neden Açılmıyor 2014 Yeni yılda girdiğimizden bu yana facebook sitesinde çeşitli kasmalar, yavaşlamalar ve hatta kesintiler yaşandı.  Sadece facebook değil, Bir diğer sosyal paylaşım sitesi olan twitter'da bile kesintiler yaşanmış durumda.  Bir çok kullanıcı facebook neden açılmıyor gibi haklı olarak sorular ve bunların cevabını aramaya başladılar. Bunun nedenlerinden birisi Telekomun bölgesel olarak bazı […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica