Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // yeni yıl mesajları komik

yeni yıl mesajları komik

Aralık ayı geldiği zaman herkesi yılbaşı telaşı sarmaktadır. 31 Aralık akşamı ise insanlar bütün sevgileriyle ve güçleriyle o anın tadını çıkarmak için ellerinden gelenin en iyisini yaparlar. Ülkemizde Yeni yıl geleneği biraz daha farklıdır.

Bizde güzel sofralar hazırlanır, Televizyondaki programlar izlenir, çerezler yenilir ve saat 12 olduğu zaman herkes birbirine yeni hediyeler verir. Eski yılın tüm dargınlıkları ve küskünlükleri bir kenara atılarak yeni bir temiz beyaz sayfa açılır. Herkes yeni yıldan umutludur ve şans getirmesini kendisine diler

. Bir insanın 1 yıl içerisinde en mutlu olduğu, özel anı yaşadığı günlerden birisi yılbaşı akşamıdır. O yüzden bu özel gün için hazırlıklar yapılır ve insanlar telaşa kapılır. Ailemizin değerini bilmeli ve onlara saygı, sevgi göstermeliyiz.

Yılbaşı akşamları eğlenmek ve gülmek gereklidir. Bizlerde bu prensiplerden yola çıkarak yeni yıl mesajlarının en komik olanlarını sitemizde paylaşma gereği duyduk.

Biraz eğlenelim ve yeni yıla gülücükler atarak girelim değil mi? Yeni yıl kutlama mesajları komik olduğu için neşenizin ve keyfinizin yerine gelmesini sağlayacaktır. Komik yılbaşı mesajlarını resimli olarak aşağıdan inceleyebilirsiniz.

resimli yeni yıl mesajları komik

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • yeni yıl mesajları güzelyeni yıl mesajları güzel 31 Aralık yılın son anıdır. Bu özel anı sevdiklerimizle birlikte geçiremeyebiliriz. O yüzden onlara güzel yeni yıl mesajları ve kartları ile tebrik dileklerinde bulunmalıyız değil mi? Bu son elvedada akşam güneş batacak ve gece 12'yi gösterdiği zaman hep beraber yeni yıla merhaba diyeceğiz. Yeni doğan güne yeni umutlarla uyanacağız. 1 ocak yılın ilk günüdür ve insanlar nezdinde çok […]
  • 1 mayıs 2015 okullar tatil mi?1 mayıs 2015 okullar tatil mi? İşçi bayramı ve TEOG sınavı olduğundan dolayı 1 mayıs günü tüm ülke genelinde resmi tatil ilan edilecek. Okullar, hastaneler, bankalar, özel kurumlar hepsi kapalı olacak bilginize sunarız.
  • kırışık giderici kremlerkırışık giderici kremler En iyi ve en etkili kırışık giderici bitkisel ve kimyasal olan kremleri sizler için araştırdık. Buyurun liste aşağıda. Fiyatları ve nereden alacağınız hakkında tüm detayları konumuza ekledik. Oht Yüz Kremi 279 TL www.dermoshops.com/Oht_Peptide_Bayi Oht Peptide3 1 Alana 1 Bedava Oht Peptide3 Ürünleri Şok İndirim Ellezza Salyangoz […]
  • Anneler günü hediyesi askerlik düşecek mi?Anneler günü hediyesi askerlik düşecek mi? Askerlik düşecek mi konuları, Askerlerin hep gündeminde ve aklında olan mevzulardır. Ramazanda, kurban bayramında ve anneler günü gibi günlerde devlet bazen askerliği düşürebiliyor. Nitekim geçen sene yılbaşında askerlik düştü ve 12 aya indi. İleride 9 aya düşeceğini söylüyorlar bakalım hep beraber göreceğiz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica