Buradasınız : Ana Sayfa // Moda // Yirmi üç nisan kıyafetleri

Yirmi üç nisan kıyafetleri

Yirmi üç nisana özel olarak tasarlanan kıyafet modellerini ve elbise tasarımlarını çok beğeneceksiniz. Statlarda, gösterilerde ve etkinliklerde böyle güzel 23 nisan elbiselerini görebilirsiniz.

23 Nisan Kız Çocuk Kıyafet Elbise Kombinleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Yirmi üç nisan elbiseleriYirmi üç nisan elbiseleri Bugün 23 nisan yaşasın tüm çocuklar. Gösterilerde ve etkinliklerde giyilen en güzel kıyafet ve elbise modellerini araştırdık. Bu elbiseler gerçekten çok şirin ve sevimli değil mi?
  • 20 21 22 23 24 25 yaş abiye elbise modelleri20 21 22 23 24 25 yaş abiye elbise modelleri 20 ve 25 yaş arasın abiye elbise modelleri karşınızda. Genç bayanların davetlerde giyebilecekleri abiye kıyafet modellerini editörlerimiz seçti ve paylaşıma sundu. Bakalım beğenecek misiniz?
  • 19 mayıs gençlik spor bayramı neden kutlanır19 mayıs gençlik spor bayramı neden kutlanır 19 mayıs gençlik spor bayramı Atatürk'ün gençlere armağan ettiği bir bayramdır. 23 nisan nasıl çocuklar için kutlanıyorsa ve çocukların değerine vurgu yapılıyorsa, 19 mayısta ise Türk gençliğine vurgu yapılmaktadır. Atatürk Gençlere her zaman sahip çıkmış ve onlara her zaman saygı duymuştur. Ölmeden önce Atatürk'ün genliğe hitabesi vardır. Orada onlara verdiği değer açıkça ortadadır. […]
  • Hıdrellez hikayesiHıdrellez hikayesi Hıdrellez hikayesi çok eski zamanlara dayanmaktadır. Miladi takvime göre 6 mayıs tarihinde kutlanmaktadır. Eski takvim olan rumi ve jülyen takvimini baz alırsak 23 nisan gününe denk gelir. İlyas ve Hızır'ın yeryüzünde buluştukları gün olarak ayrıca kabul edilmektedir. Hızır kuranı kerimde geçmektedir. Bahar aylarında dolaşarak biz insanlara ab-ı hayat ve bolluk bereket […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica