Buradasınız : Ana Sayfa // Eğitim // Yirmi üç nisan sözleri yarışması

Yirmi üç nisan sözleri yarışması

Yirmi üç nisanda pek çok yarışmalar yapılmaktadır. Bunlardan birisi ise söz yarışmasıdır. Yarışmayı merak edenler için ufak bir inceleme yaptık ve görselleri paylaştık.

Yirmi üç nisan sözleri yarışması 2016

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Resimli 23 nisan şiirleriResimli 23 nisan şiirleri Resimli farklı ve çok güzel olan yirmi üç nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı şiirleri facebookta, twitterda ve sosyal medyada paylaşmanız için sitemizde yayınlanmıştır.
  • Yirmi üç nisan şiirleri 2. SınıfYirmi üç nisan şiirleri 2. Sınıf İkinci sınıfa giden kız ve erkek çocuklarının 23 nisan için ezberleyebilecekleri şiirleri bulduk. Şiirler oldukça anlamlı kısa ve ezberlenmesi kısa olan şiirlerdir.
  • Yirmi üç nisan etkinlikleriYirmi üç nisan etkinlikleri Ülkemizde her yıl 23 nisan bayramında çok güzel etkinlikler yapılmaktadır. Bu yıl bu etkinlikler çok daha farklı ve güzel bir hal alacak benden söylemesi...
  • Kitap okumanın faydalarıyla ilgili afişlerKitap okumanın faydalarıyla ilgili afişler Kitap okumanın faydalarıyla ilgili görseller, resimler çok güzel afişler siz değerli dostlarımıza sunulmuştur. İnsanları kitap okumaya teşvik etmek için afişleri paylaşmalıyız.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica