Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Zafer bayramı ile ilgili şiirler kısa

Zafer bayramı ile ilgili şiirler kısa

Kısa şiirleri çok sevdiğinizi bildiğim için bu sefer size zafer bayramını anlatan bugüne özel kısa güzel şiirleri paylaşmak istedik. Atatürk’ü ve şehitlerimizi lütfen unutmayalım.

Zafer bayramı ile ilgili şiirler kısa face

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 29 ekim resim çalışmaları29 ekim resim çalışmaları 29 kim resim çalışmalarından ve örneklerinden yararlanmak isteyen arkadaşlarımız burada yer alan örnek çalışmalardan yararlanabilirler. Resim yarışmalarında bu çalışmalar size ilham kaynağı olacak.
  • Cumhuriyet bayramı resim yarışmasıCumhuriyet bayramı resim yarışması 29 ekim resim yarışması başladı ve bir çok okulda etkinliklerde birbirinden güzel resimler sergilenmektedir. Biz çizilen resim çalışmalarını paylaşıyoruz. Bakalım size göre en güzel resim hangisi.
  • Zafer bayramı ile ilgili şiirlerZafer bayramı ile ilgili şiirler Şiirler ile 30 ağustos zafer bayramınızı kutlamaya devam ediyoruz. Ulusal bayramlarımızın en özel ve güzellerinden birisi olan zafer bayramını sizlerde bu şiirlerle kutlayabilirsiniz.
  • Kadir gecesi duası ve anlamıKadir gecesi duası ve anlamı Kadir gecesi duaları çok değerli ve kıymetlidir ve Allah'ın izni ile kabul olmaktadır. Bu özel ve güzel duanın anlamını resimli olarak sizlerle paylaşıyoruz. Sizlerde facede paylaşabilirsinizi

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica