Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Zafer bayramı mesajları sözleri

Zafer bayramı mesajları sözleri

Meydan muharebesi denildiği zaman akla Atatürk ve Zafer bayramı gelmektedir. Yunan ordularının topraklarımızdan püskürtülmesi ve toprakların geri kazanılması kadar büyük bir zafer ne olabilir değil mi?

Zafer bayramı mesajları sözleri face

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • İbretlik Sözlerİbretlik Sözler İbretlik sözler denildiğinde akla ilk gelen olgu, insanların yaptığı yanlışlardan önemli ders çıkarmaları ve bir daha bu yanlışları tekrar etmemeleri gerektiğidir. Kimi zaman bir kitapta okuduğumuz etkileyici bir söz, kimi zaman internet üzerinden okuduğumuz bir söz, kimi zaman televizyonlarda karşılaştığımız bir söz, ibretlik söz olarak nitelendirilebilmektedir. Bilindiği üzere insan […]
  • 29 ekim cumhuriyet bayramı mesaj örnekleri29 ekim cumhuriyet bayramı mesaj örnekleri 29 ekim için mesaj örneklerini mesajlarını aşağıdan okumaya ne dersiniz? Cumhuriyet bayram ülkemizin değer verdiği, bilindiği üzere kıymetli ulusal bayramların başında gelmektedir.
  • Sony ericsson xperia x10Sony ericsson xperia x10 Sony ericsson xperia x10 mini ve pro olmak üzere modelleri bulunmaktadır. Özellikleri fiyatına göre uygun olan bir telefondur. Format atmak diğer telefonlarla aynıdır. Ayarlar bölümünden fabrika ayarlarına geri dön diyerek format atabilirsiniz.
  • Dövme modelleri ve çeşitleriDövme modelleri ve çeşitleri Dövme yaptırma konusunda biraz sabırlı ve seçici olmalısınız zira geri dönüşü olmayan bir yola girebilirsiniz. Kalıcı dövme yaptıracak olanlar bu harika modellerden ve çeşitlerden faydalanabilirler.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica